Як зробити браслет з резинок своїми руками? (покрокова інструкці виготовлення з фото) | Поради господарю
Пятница , Июнь 23 2017

Як зробити браслет з резинок своїми руками?

Прикраси люблять всі — жінки і чоловіки, дорослі і діти, це невід’ємна частина стильного образу. Згодом мода мінялася, і матеріали використовувалися найрізноманітніші: метал, глина, дерево, каміння, намистини, бісер, шкіра, шерсть і багато чого іншого, в нашому сьогоднішньому майстер-класі я хочу розповісти, як зробити браслет з резинок. Принадність подібних прикрас полягає в тому, що робити їх зовсім нескладно, впорається навіть дитина, а самі браслетики виходять дуже яскравими і цікавими.

Сам напрямок творчості з’явився порівняно недавно, але дуже швидко став популярним серед молоді, особливо дітей і підлітків. Адже вони люблять похвалитися один перед одним яскравими браслетами, особливо якщо зробили їх самі. Дорослим, як і дітям, плетіння з резиночок припаде до душі, заняття це захоплююче і розслаблююче.

Звичайно, щоб почати роботу, потрібно запастися необхідним інвентарем, насамперед це самі гумки, ще їх називають Loom bands, їх продають в канцелярських магазинах, або в магазинах з шпильками, іноді навіть просто на ринку. Якого кольору брати гумки, вибір за вами, благо асортимент просто величезний, від звичайних чорних, до кислотних і неонових, або смугастих. Крім того потрібні деякі інструменти, такі як, гачок і спеціальний верстат, як гачок можна взяти звичайний в’язальний №3 або №4, підійде ідеально, верстати бувають дуже різні, найпростіший — дворога пластикова вилка, їх продають в магазинах для рукоділля або ж можна замовити через інтернет. Насправді, верстати є різні, і від кількості «стовпчиків» залежить складність візерунка готового виробу, крім браслетів деякі умільці плетуть фігурки, сумки, чохли для телефонів і ще багато різного корисного дріб’язку. Найчастіше в магазинах рукоділля продаються цілі набори, в які входять резинки, спеціальний гачок і верстат — трансформер. Якщо ж вам не вдалося придбати спеціальний верстат, нічого страшного, є моделі браслетів для виготовлення яких знадобиляться тільки ручки або можна використовувати звичайну столову вилку.

Матеріали для браслетів

Браслет з резинок «Ланцюжок» (покрокова інструкція)

Варіантів плетіння браслетів з резинок своїми руками існує багато, можна створити найрізноманітніші візерунки та форми, якщо пофантазувати, можливо, ви і самі придумаєте щось нове і унікальне. Але для того щоб набити руку давайте почнемо з простенького, але веселого браслета з резинок своїми руками, щоб його зробити не знадобиться ніяких спеціальних інструментів, як мовиться спритність рук і ніякого шахрайства.

 • На середній і вказівний палець натягуємо резиночку скручену вісімкою, зверху поміщаємо ще одну, тільки тепер її вже не потрібно скручувати.
 • Зніміть акуратно попередню з пальців і просмикніть на другу, далі йдемо таким чином, буде утворюватися своєрідний ланцюжок, його можна зробити однотонним або різнобарвним, як вам більше до душі.
 • Коли ви сплели ланцюжок достатньої довжини потрібно зачепити на крайні петлі спеціальний пластиковий замочок і браслет з резинок своїми руками готовий!

Такі браслетики краще носити відразу по кілька штук, таким же плетінням робиться подовження на об’ємних, більш складних виробах.

Браслет з резинок «Риб’ячий хвіст» (покркова інструкція з виготовлення)

Наступний за складністю і, напевно, найвідоміший стиль плетіння — це браслет з резинок «риб’ячий хвіст». В результаті має вийти об’ємний джгут, щоб його зробити в середньому знадобиться близько 50-ти резиночек і одна застібка. Виріб можна плести на верстаті, але якщо його немає можна обійтися і пальцями.

 • Починаємо так як у першому варіанті, на середній і вказівний палець одягаємо «вісімку», наступні елементи не перекручують.
 • Тепер зверху розміщуємо дві гумки будь-якого кольору і знімаємо на них вісімку.
 • Далі ще одну і знімаємо на неї нижню, а верхня гумка залишається на пальцях, таким чином продовжуємо плести до кінця, потрібно тільки зачепити замочок і все готово.

Браслети на пальцях

Браслет з резинок «Гусінь» (інструкція з виготовлення з фото)

Схожий спосіб плетіння називається «гусениця», тут уже буде потрібно простий верстат на чотири стовпчики.

 • Розташовуємо дві «вісімки» навхрест, потім нанизуємо по черзі два ряди «кілець», тобто НЕ перекручених гумок і знімаємо на них вісімки.
 • Далі продовжуємо додавати по одному ряду навхрест і знімати на нього нижній ряд, повинен вийти товстий джгутик з зубчастим візерунком. Завершуємо плетіння, перекинувши всі петлі в один кут, протягуємо в них гумку і за неї закріплюємо застібку. Браслет з резинок своїми руками готовий!

Браслети з резинок

Браслет з гумок «Веселка» (покрокова інструкція)

Класичний варіант браслета з гумок — веселка, це було придумано Чином Чонгом, який колись працював в концерні «Нісан» інженером з краш-тестів. Він проживає в США, в штаті Мічиган, і на світове відкриття його надихнули дві його дочки.

 • Для роботи нам знадобиться вилка, перша гумка складається удвічі і одягається на два середніх зубця вилки перевернута вісімкою.
 • Потім ще дві штуки насажуємо подібним чином, але вже на два крайніх зубця, відповідно, одну зліва, іншу справа.
 • Першу гумки знімаємо поверх середніх петельок, зрушуємо заготовку вниз.
 • Далі на середні два зубці насаживаем ще одну гумку скручену вдвічі, але вже не згортаючи її вісімкою.
 • Попередній ряд знімаємо поверх останньої гумки і далі йдемо в наступній послідовності: одна гумка в центрі, дві з боків, на кожен колір повторюємо по два таких ряду.

Браслети на виделці

 • Якщо пальцями вам працювати незручно, то можете скористатися гачком або звичайною зубочисткою, щоб підчіплювати Loom bands. Браслет дійсно схожий на веселку, якщо взяти відповідні кольори.
 • Коли ви зробили смужку потрібної довжини, можна закінчувати плетіння, переносимо петельки з крайніх зубців на середні, потім нижні петлі поміщаємо на верхні.
 • Залишається дві петлі в центрі, на них одягаємо нове кільце, скручену вдвічі. Нанизуємо петлі поверх неї.
 • Потім залишилися дві петлі розміщуємо одну поверх іншої, чіпляємо застібку у вигляді літери «S», за обидві петлі, знімаємо виріб з вилки.
 • Так як першу резиночку ми одягли вісімкою браслет зручно застібати. Розправте трохи вузлики, розтягуючи полотно в довжину і в ширину, яскраве веселе прикраса готова, погодьтеся процес не зайняв багато часу.

Плетіння з резинок

Браслет з резинок «Луска дракона» (покрокова інструкція з фото)

Розглянемо ще варіант браслета з резинок своїми руками — «луска дракона», цей варіант ширше і більш ажурний. У процесі нам знадобляться різнокольорові резиночки, чотири застібки, гачок і верстат, з одним рядом стовпчиків.

 • Перший ряд робимо з кілець одного кольору, розташовуємо «вісімки» через одну, всього в ряду їх буде чотири.
 • Далі таким же чином поміщаємо гумки на прогалини, важливо, що перекручувати потрібно по напряму від себе.
 • Тепер на стовпчиках, де вийшло два шари, перекидаємо нижні петельки гачком.
 • Спускаємо ряд вниз, щоб було зручно нанизати наступний.
 • Одягаємо по кільцю, тепер уже не скручуючи до вісімки, знову на тих стовпчиках ще два ряди, одягаємо нижню петлю на верхню, одна петля зліва буде вільна.
 • Спускаємо виріб вниз, тепер беремо наступний колір. Робимо ряд так само як попередній, з першого стовпчика.
 • Продовжуємо цим же кольором, тільки починаючи з другого стовпчика. І так далі, на кожен колір доводиться по два ряди, якщо хочете, можна зробити і більше.
 • Коли ви досягли ножний довгі, робимо наступне: знімаємо крайню петлю і одягаємо на сусідній стовпчик, теж саме робимо з протилежного кінця. Беремо наступну петлю зліва і одягаємо на сусідній стовпчик, теж праворуч, в підсумку петлі залишаться на чотирьох стовпчиках, одягаємо на них замочки і браслет з резинок своїми руками готовий.

Браслет з резинок своїми руками

Комментарии

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top