Як намалювати кота - поетапні схеми з фото і відео | Поради господарю
Пятница , Июнь 23 2017

Як намалювати кота — поетапні схеми

У цьому матеріалі ми хочемо розповісти вам, як намалювати кота. Ми пропонуємо 20 покрокових схем, на яких представлені кішки і кошенята різних порід, віку і в різних позах. Також приготували вам кілька відео-уроків з малювання кота поєтапно! Дивіться і вчіться!

Кішки неймовірно граціозні, вони добре орієнтуються в просторі і часто дивують нас приголомшливими трюками. Тому для того, щоб намалювати цю тварину правильно потрібна хороша чіткість ліній.

Як малювати кошеня. Схема №1

Щоб намалювати такого пухнастого кота слід визначити основну фігуру, якою можна описати його тіло і починати рухатися від менш точних накреслень до більш точних.

Yak-namaluvaty-kota-1

Як намалювати голову кота: схема № 2

Череп кішки має неймовірно складну анатомію. Великі очі і маленька мордочка складно зображуються. Тому важливо передати рельєфність голови, щоб були зрозумілі подальші кроки.

Yak-namaluvaty-kota-2

Як намалювати кота на спині: схема № 3

Кіт, який лежить на спині — досить нестандартний малюнок. Саме тому вам необхідно його осилити. Звертайте увагу на накладення деталей. Спробуйте намалювати цього забавного кошеняти.

Yak-namaluvaty-kota-3

Як намалювати кошеня: схема № 4

Маленьке кошеня — неймовірно ніжне створіння. Тому потрібно правильно передати його емоції: переляк, інтерес, бажання вчитися. Лапки кошеня повинні бути масивними.

Yak-namaluvaty-kota-4

Малюємо кота з дітьми: схема № 5

Схематична і напівдитяча манера малювати теж вимагає зусиль і поетапної роботи. Тому намагайтеся бачити кінцевий результат — веселого і пустотливого кошеня.

Yak-namaluvaty-kota-5

Як намалювати сіамського кота: схема № 6

Граціозна сіамська кішка — зразок того, якими мають бути всі коти. За допомогою цієї породи слід вивчати анатомію тварини. Підкресліть гостроту ліній.

Yak-namaluvaty-kota-6

Як намалювати голову кота у профіль: схема № 7

Щоб правильно передати цілеспрямованість погляду кота, потрібно зобразити очі об’ємними. Тому додавайте побільше відблисків в погляді і правильно зображайте зіницю. Найкраще наслідувати приклад, щоб не розчаруватися, якщо не вийде інший кут зору кота.

Yak-namaluvaty-kota-7

Як малювати кота: схема № 8

Коли кіт умивається, він ставиться до себе дуже дбайливо. Всі м’язи розслаблені, а тварина відчуває себе в повному спокої.

Yak-namaluvaty-kota-8

Як намалювати лежачого кота: схема № 9

Якщо малюнок має мало виразних ліній, скористайтеся цим. Ретельно прорисуйте структуру шерсті кота, його вуса. Додайте якоїсь безформності.

Yak-namaluvaty-kota-9

Як намалювати смішного кота: схема № 10

Гумористичне зображення кота вимагає промальовування певних елементів. Смішні лапи, довгі вуса і смугаста забарвлення, роблять нашого кота типовим дворовим жителем.

Yak-namaluvaty-kota-10

Як намалювати кота швидко: схема № 11

Вчіться малювати не тільки правильно, але й швидко. Виділивши в малюнку кілька фігур, тренуйтеся малювати готове якісне зображення на швидкість.

Yak-namaluvaty-kota-11

Як намалювати кота в стилі аніме: схема № 12

Кошеня в стилі аніме має типово великі очі і дуже милий вигляд. Щоб викликати розчулення і радість, слід додати малюнку контрасту. Велика голова і маленька мордочка якраз правильно передають цей настрій.

Yak-namaluvaty-kota-12

Як малювати пухнастого кошеня: схема № 13

Цей малюнок є не стандартним, тому що його промальовування починають не з овалів, а з прямокутних фігур. До речі, такий підхід нітрохи не псує кошеня. Він досить милий і зовсім не грубий. Спробуйте намалювати цього пухнастого кошеня.

Yak-namaluvaty-kota-13

Як малювати кота з мультфільму: схема № 14

Кількість шаржів на котячу тематику досягає рекордних позначок. Причому всі ці малюнки дуже легко виконуються. Як бачимо між схематичним зображенням і готовим видом не така велика різниця.

Yak-namaluvaty-kota-14

Як намалювати великого кота: схема № 15

Не всі коти витончені і милі, більше того, є досить великі породи тварин. Тому слід вміти зображати і таких котів. Грудна клітка більш груба, а шия більш коротка.

Yak-namaluvaty-kota-15

Як малювати кошеня з клубком: схема № 16

Розбивши весь малюнок на окружності можна набити руку і домогтися більш м’яких ліній в малюнку. Додавши легкої асиметрії лапам, можна зробити кошеня більш смішним і наївним. Спробуйте намалювати і такого кошеня з клубком.

Yak-namaluvaty-kota-16

Як намалювати сидячого кота: схема № 17

Сидяча кішка — дуже цікаве явище. Ось ще одне комічне зображення сидячого кота. Кілька фігур зможуть прекрасно зобразити домашнього улюбленця.

Yak-namaluvaty-kota-17

Як намалювати сплячого кота: схема № 18

Лежачий кіт — не простий рисунок, бо треба правильно зобразити поставу тварини і його частини тіла.

Yak-namaluvaty-kota-18

Як намалювати голову пухнастого кота: схема № 19

Пухнастий кіт дивиться прямо на нас. Малюнок досить легкий. Всього 8 кроків.

Yak-namaluvaty-kota-19

Як намалювати кота поетапно: схема № 20

Цікавість кішки можна передати за допомогою довгого хвоста, бешкетних вух і величезних очей. Правильно зобразивши ці частини тіла кішки, будь-який малюнок можна зробити привабливим.

Yak-namaluvaty-kota-20

 

Як намалювати кота — відео


Комментарии

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top