Авто - Домашние секреты
Пятница , Июнь 23 2017

Статьи на тему: Авто

Аренда автомобиля

В наше время, очень распространенным становиться аренда автомобиля. Прокат автомобилей — сдача авто без водителя на какой — то период времени (от нескольких часов до пары лет). Условия аренды разнятся во всех компаниях. Часто требуется иметь определённый возраст арендатора, иметь в наличии, как минимум, 1 год стажа вождения, за границей требуется удостоверение водителя международного образца. Договор аренды машин в Киеве ... Читать далее »

Автомобили Toyota лучшее решение против кризиса

На сегодняшний день большинство автомобилей приобретаются на довольно выгодных условиях, в автосервисах присутствует довольно много выгодных предложений, по которым можно купить по настоящему качественное авто, при этом модели Toyota не являются исключением, уже давно известно, что авто данной марки обладают всеми современными функциями и приложениями, что делает машину еще более популярной. Кроме того, чтобы ближе познакомиться с данной маркой не ... Читать далее »

Как взять авто в аренду находясь на отдыхе?

авто в аренду

Отдых за рубежом — это всегда познавательное и интересное событие, которое будет интересно не только вам, но и всей вашей семье. Отдых за рубежом нужен для того, чтобы сменить обстановку, максимально расслабиться и скинуть с себя лишний стресс. Но как же сделать его еще продуктивнее и насыщеннее, чтобы в кротчайшие сроки можно было разузнать о различных событиях и памятниках, которые ... Читать далее »

Як захистити своє авто від угону?

Що врятує машину від угону? Та практично нічого. Вибачте за прямоту, але саме таку відповідь Вам, шановні автовласники, дасть серйозний фахівець у цій галузі. А все тому, що йому відомі всі конструкції, схеми і пристрої захисту автомобіля, а значить, він реально уявляє собі як можна їх обійти. Адже, посудіть самі, розробники сигналізацій на авто спочатку розглядають в основному можливі варіанти ... Читать далее »

Вентиляція в гаражі — розрахунок і монтаж своїми руками

4027

Гараж в Україні- більше, ніж гараж. У ньому не тільки зберігають, але і ремонтують автомобіль, складують масу потрібних у господарстві речей, використовують як механічну майстерню і місце для спілкування з друзями. Якісна вентиляція в гаражі забезпечить загальний комфорт при тривалому перебуванні в цьому приміщенні. 1. Для чого потрібна вентиляція в гаражі Витяжки та вентиляції для приміщень автомобільного призначення — не ... Читать далее »

Зварювальний випрямляч своїми руками: схеми та інструкції з фото

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Випрямляч зварювальний призначається для живлення електричним струмом зварювального поста при ручному, електродуговому зварюванні. Його завдання — перетворення струму змінної частоти в постійний електричний розряд, необхідний для процесу плавлення металу. 1. Будова зварювального випрямляча — почнемо з теорії Побутові зварювальні апарати — це випрямлячі і інвертори малої потужності, з порівняно низьким номінальним зварювальним струмом. Маючи велику тривалість паузи для охолодження між ... Читать далее »

Ремонт та заправка маслом гідравлічного домкрату своїми руками

8478

Домкрат — один з найважливіших інструментів в арсеналі, він допоможе скрізь: ремонт машини або техніки, проведення різноманітних будівельно-ремонтних робіт. І якщо раптом ваш пристрій з яких-небудь причин вийшов з ладу, вам потрібно дізнатися, як провести ремонт гідравлічного домкрата своїми руками! 1. Типи і види домкратів: вибираємо кращий Порадує і широке розмаїття домкратів, кожен з яких має свої особливості та відмінні ... Читать далее »

Відрізний верстат із болгарки своїми руками (інструкція з фото і відео)

5251

Болгарка — інструмент вельми корисний і різносторонній. З його допомогою можна різати метал, камінь, плитку і, звичайно ж, шліфувати поверхні, але часом набагато легше і точніше виконати ці роботи стаціонарним верстатом. На щастя, ви зможете зробити відрізний верстат з болгарки своїми руками! 1. Саморобний верстат з болгарки — плюси і мінуси Якщо вам доводиться тримати в руках болгарку досить часто, ... Читать далее »

Як вибрати полотно для ножівки по металу? Поради з фото і відео

6484

Полотно для ножівки по металу відноситься до тих деталей, які швидше за все приходять в непридатність і вимагають частої заміни. Однак, знаючи тонкощі вибору вироба, можна забезпечити довгу і якісну роботу! 1. Універсальна пила — ножівки на всі випадки життя Навіть звичайна, на перший погляд, ножівка може викликати у середньостатистичного споживача розгубленість, на прилавках він знайде безліч інструментів, які відрізняються один від ... Читать далее »

Як зробити вентиляцію в гаражі: розрахунок і монтаж своїми руками

ventiljacija-vytjazhka-garazhe-svoimi-rukami-8

Гараж в Україні — більше, ніж гараж. У ньому не тільки зберігають, але і ремонтують автомобіль, складують масу потрібних у господарстві речей, використовують як механічну майстерню і місце для спілкування з друзями. Якісна вентиляція в гаражі забезпечить загальний комфорт при тривалому перебуванні в цьому приміщенні. Зміст: Вентиляція в гаражі — якщо раптом її не стане… Схема вентиляції гаража — з ... Читать далее »

Advertisements
Scroll To Top