Рейтинги - Домашние секреты
Пятница , Июнь 23 2017

Статьи на тему: Рейтинги

ТОП 5 українських web-студій (компаній, що займаються створенням сайтів)

keep the gears

Створити сайт – це отримати ефективний інструмент залучення клієнтів, партнерів по бізнесу та просування товарів на всесвітньому ринку без обмеження в часі і просторі. Інтернет дає можливість кожному заявити про себе, так будьте швидше і оригінальніше інших! Якісний сайт — запорука успіху! Якість сайту залежить від багатьох параметрів.Гарні сайти зовні іноді бувають погано зроблені зсередини! Тільки якщо сайт зроблений правильно, ... Читать далее »

ТОП 5 українських SEO-студій

Raskrutka-sayta1

Як можна безпечно і відносно швидко залучити цільову аудиторію на ваш веб-ресурс або заявити про свій онлайн-бізнес і виділити його серед тисячі конкурентів? Все це охоплює SEO-індустрія. Для чого потрібно просування сайту? Пошукове просування сайту, зокрема – необхідний крок для виведення вашого ресурсу в топ пошукових систем, і, як наслідок , для підвищення ефективності продажів ваших товарів і послуг. Послуги ... Читать далее »

ТОП-5 найпопулярніших українських стартапів

1390553051_be38bf0ef90f66f4e20df8e0759f68c0

Українські старт-апи виходять на світовий ринок. Сьогодні поруч з цим твердженням знак питання вже не ставиться. Онлайн-сервіси uа-net в мобільному секторі, сегменті e-commerce та інші ніші програмного забезпечення довели свою здатність конкурувати із зарубіжними розробками. Аналітики пов’язують подібну динаміку вітчизняного IT-ринку, насамперед, з малим внутрішнім попитом на інновації. Це змушує багато старт-апів спочатку орієнтуватися на глобальний ринок, досягаючи регіонального лідерства. ... Читать далее »

5 найкращих інтернет-магазинів кахлів та сантехніки в Україні

магазин кахеля та сантехніки

Купити сантехніку сьогодні нескладно: сьогодні досить багато реальних і «віртуальних» магазинів, що дозволяють вибрати продукцію швидко і відповідно до вимог конкретного приміщення. Купуючи вироби для ванних кімнат, покупці беруть за основу критерії, «пропорції» яких і є гарантією вдалого вибору: якість – запорука надійності і довговічності виробів; вартість, яка гармонує з характеристиками продукції; довіру до виробника, підтверджену відгуками його клієнтів; рівень ... Читать далее »

Топ-5 компаній з продажу металочерепиці та інших покрівельних матеріалів

89918175

Є будівельні матеріали, які здатні підсилити і підкреслити вигляд кожної з будівель, будь то приватне житло, багатоповерховий будинок або виробничий об’єкт. Саме металочерепиця відноситься до таких виробів, без яких сучасне будівництво практично неможливо, навіть — нереальне. Відрадним є той факт, що всупереч всім прогнозам і далі зростає попит на цей матеріал, а крім того різноманітні маркетингові дослідження доводять, що саме ... Читать далее »

ТОП-5 інтернет-магазинів сантехніки в Україні

магазин сантехніки

Ремонт – процедура складна і трудомістка, незалежно від того, якій з кімнат дається нове життя – будь то вітальня, кухня або ванна. Що ж стосується санвузла, то статистика свідчить, що на оснащення саме цієї кімнати витрачається близько половини фінансів, відведених на ремонт всієї квартири. Саме тому придбані товари, незалежно від того, це плитка для ванної кімнати або вішалка для рушників, ... Читать далее »

Advertisements
Scroll To Top