Интернет - Домашние секреты
Пятница , Июнь 23 2017

Статьи на тему: Интернет

Какие преимущества дает электронная книга?

electrobook

Электронная книга предлагает принципиально новый подход к чтению. Какие преимущества обеспечивают ей популярность? Экономия места и бюджета Небольшим и лёгким девайсом удобно пользоваться в дороге. Миниатюрная карта памяти вмещает в себя тысячи текстовых файлов. Студентам и заядлым книголюбам, регулярно приобретающим бумажные издания, электронная книга на сайте moyo.ua/electr_book/ поможет сберечь финансы, ведь её стоимость окупится примерно за год. Плюс ко всему, ... Читать далее »

Несколько дельных советов для тех, кто хочет заработать переводом текстов с иностранного языка

Личностям, владеющим каким-либо иностранным языком, особенно английским, есть уникальная возможность заработать неплохие деньги. На биржах фрилансера возможно найти заказы, предоставляющие тексты на английском или на русском языке. Цель заказа — перевести текст, необязательно слово в слово, но с сохранением смысла. Такая работа принесет хорошие деньги тем, кто сносно владеет иностранным языком. Таким людям достаточно переписать оригинальный текст с одного языка ... Читать далее »

7 советов по увеличению дохода

7 советов

1. Откладывайте 10% от каждого дохода Тратьте как минимум на 10% меньше, чем зарабатываете, — это ключевой принцип накопления средств, которые вы затем сможете использовать в инвестиционных целях, не залезая в долги. 2. Ведите детальный учёт доходов/расходов Каждый день или хотя бы раз в неделю фиксируйте доходы и расходы. Это поможет понимать и контролировать движение ваших финансовых потоков. Ведение подобного ... Читать далее »

5 найкращих інтернет-магазинів кахлів та сантехніки в Україні

магазин кахеля та сантехніки

Купити сантехніку сьогодні нескладно: сьогодні досить багато реальних і «віртуальних» магазинів, що дозволяють вибрати продукцію швидко і відповідно до вимог конкретного приміщення. Купуючи вироби для ванних кімнат, покупці беруть за основу критерії, «пропорції» яких і є гарантією вдалого вибору: якість – запорука надійності і довговічності виробів; вартість, яка гармонує з характеристиками продукції; довіру до виробника, підтверджену відгуками його клієнтів; рівень ... Читать далее »

ТОП-5 інтернет-магазинів сантехніки в Україні

магазин сантехніки

Ремонт – процедура складна і трудомістка, незалежно від того, якій з кімнат дається нове життя – будь то вітальня, кухня або ванна. Що ж стосується санвузла, то статистика свідчить, що на оснащення саме цієї кімнати витрачається близько половини фінансів, відведених на ремонт всієї квартири. Саме тому придбані товари, незалежно від того, це плитка для ванної кімнати або вішалка для рушників, ... Читать далее »

Переваги та недоліки колективних покупок в США

abffcfe17d4d70e3e101f897d1142e5a

Покупки через інтернет стають популярнішими з кожним днем і, що цікаво, велика кількість людей купують товари на закордонних сайтах і аукціонах, таких як Еbay або Amazon. Там можна купити якісні оригінальні речі значно дешевше, ніж у звичайних магазинах. Основним недоліком шопінгу на американських сайтах є дорога вартість доставки товарів, яка іноді може перевищувати вартість покупки в кілька разів. Для того, ... Читать далее »

Чому українці купують меблі в інтернеті?

pic_1358268045

Розвиток інформаційних технологій не стоїть на місці і в наслідок цього кількість інтернет-магазинів неухильно зростає. Саме тому сучасні люди все частіше роблять свої покупки через всесвітню мережу. Статистичні дані на поточний рік свідчать про те, що найчастіше українці в інтернеті купують побутову техніку та електроніку, а також одяг і взуття. Останнім часом підвищився попит на інтернет-магазини меблів. Виходячи з аналізу ... Читать далее »

Чи зручно купувати будівельні матеріали в інтернеті?

2012-09-06_laki

У наш час сучасних технологій придбати оздоблювальні та будівельні матеріали, декор, меблі для власного будинку можна не виходячи з офісу або будинку. Для цього потрібно лише скористатися послугами, які пропонують інтернет-магазини. Ще десять-п’ятнадцять років тому інтернет-магазини були чимось новим і невідомим. У наші ж дні всі досвідченні і навіть починаючі користувачі вже оцінили переваги такої віртуальної торгівлі . Кількість онлайн-покупців ... Читать далее »

Чи вигідно купувати посуд та кухонні аксесуари в інтернеті?

741

Купуючи посуд через інтернет-магазин, кожен отримує досить багато переваг. Не має значення, вирішили ви купувати посуду через інтернет вперше або стали вже дуже давно постійним покупцем в інтернет-магазинах, перед кожним неодмінно з’являється проблема, пов’язана з вибором. Інтернет-магазини збільшують кількість покупців з кожним днем. І це не дивно, так як здійснювати покупки в інтернет-магазині набагато вигідніше і зручніше, ніж у звичайних ... Читать далее »

Advertisements
Scroll To Top